KONST / Litografier / Färglitografier 13442326
nr 1344 2326
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 2 st, Cyklar, 50 respektive 150-upplaga. Signerad. Motivet: 26x36 respektive 62x45 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:38:20
100 kr
150 kr